fbpx

Į ką atkreipti dėmesį drabužių parduotuvėse?

Drabužių parduotuvės turi savo paslapčių ir net dažna jų viešnia, akylai sekanti mados tendencijas, nebūtinai jas žino.

„Mada yra ir gatvėje, ir danguje“, – teigė garsioji ikona Coco Chanel. 

Prisiminkite tai, nes dairantis po parduotuves kartais naudinga pažvelgti abejomis kryptimis. Štai keletas aspektų, kurie padės atrasti geriausius pirkinius kiekvienoje drabužių parduotuvėje ir apie kuriuos dažnai nesusimąstome.

Manekenas – stiliaus konsultantas

Manekenai parduotuvių vitrinose „dėvi“ tik naujausių kolekcijų drabužius ir puikiai juos suderina tarpusavyje. Visada skirkite minutę panagrinėti jų garderobui ir atkreipkite dėmesį ne tik į visą derinį, bet ir į atskiras detales bei aksesuarus. Vitrinų manekenus rengia profesionalūs stilistai, tad ant jų visada rasite tai, kas geriausia. 

Aukštyn – žemyn

Negalvokite, kad geriausi drabužiai ir aksesuarai visada yra padėti patogiausioje vietoje – juk perkate ne maisto produktus! Drabužių parduotuvėse galioja kitokios taisyklės, o prioritetas teikiamas grožiui ir estetikai. Nepamirškite peržvelgti ir apatinėje lentynoje esančių prekių, aukščiau matymo lauko kabančių drabužių. Tai, kas geriausia, visada reikia atrasti.

Išpardavimui – taip

Naujausios kolekcijos visada vilioja, tačiau atėjus į parduotuvę verta apžiūrėti ir išpardavimo prekes. Taip, jos iš senesnės kolekcijos ir nukainotos. Tačiau praeina tik mada, stilius visada lieka. Be to, išpardavimas yra gera galimybė sutaupyti ir įsigyti klasikinio modelio drabužių, kurie visada madingi: tai gali būti nauji balti marškiniai, mėlyni džinsai ar klasikinio kirpimo švarkas – tokius tikrai rasite ir įsigysite pigiau.

Koks drabužis kabo šalia?

Mėlyna, o gal raudona? Spalvų karalystėje lengviau orientuotis padės… drabužiai! Išsirinkus, ką pasimatuoti, verta atkreipti dėmesį į tai, kas kabo šalia – audinių spalvos ir tekstūros visada dera tarpusavyje, nes drabužiai yra kabinami pagal tam tikras taisykles.

Kuo toliau, tuo originaliau

Žinoma, ši taisyklė galioja ne visose parduotuvėse, tačiau daugelyje prekybos salių arčiau kasų yra išdėstomi dažniausiai perkami drabužiai. Paprastai tai vadinamieji basic modeliai arba sezono madingiausieji. Originalumo ieškotojos turėtų keliauti gilyn į parduotuvę, nes originalūs modeliai slepiasi būtent ten.