fbpx

Drabužiai vaikams: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Savo atžalai visada norisi išrinkti tai, kas geriausia, bet jei kalbame apie drabužius – ši užduotis nėra tokia jau lengva. Vaikiškų drabužių gamintojai stulbina įvairove, o spalvų ir modelių margumyne tikrai sudėtinga atrasti tai, ko ieškai. Nebent žinote, ko ieškoti!

Dydis – į ateitį

Mažieji auga itin sparčiai, tad atkreipkite dėmesį į dydį. Per maži drabužiai varžo judesius, sukelia nepatogumą, taip pat kai kurios medžiagos susitraukia skalbiant. Atsižvelgiant į visa tai, geriausia mažiems vaikams visada pirkti dydžiu didesnę aprangą.

Vis dėlto, jei ketinate pasinaudoti akcija ir įsigyti aprangą kitam sezonui, gerai pasvarstykite, ar verta rizikuoti ir pirkti dabar. Daugelis mamų pritars, kad skubotas pirkimas iš anksto yra pinigų švaistymas – tiksliai prognozuoti vaiko augimą sudėtinga, tad atėjus laikui nešioti drabužius jie būna arba jau per maži, arba vis dar per dideli. 

Optimalu bus, jei aprangą pirksite ateinančiam sezonui, tačiau ilgesnio laikotarpio suplanuoti tikriausiai nepavyks.

Dėmesys kokybei

Jei turite įgūdžius tinkamai parinkti dydį, drąsiai galite pirkti ir brangesnius drabužius. Maži vaikai savo aprangą dažnai ištepa, tad medžiagai tenka atlaikyti daugybę plovimų – tik kokybiškas audinys išliks nepakitęs, puikiai išlaikys savo formą ir spalvas.

 

Žinomi prekiniai ženklai daug investuoja į medžiagų kokybę ir atsparumą, kuris yra itin svarbus lauko drabužiams, nes mažiesiems žaidžiant viskas lengvai plyšta. Patikimo gamintojo produktai tarnaus ilgiau ir visada atrodys puikiai, tad į juos tikrai verta investuoti truputį daugiau.

Stilius – svarbu?

Renkant drabužius vaikams prioritetas dažnai suteikiamas praktiškumui. Tai, žinoma, svarbu, tačiau neliūdėkite, jei bus sudėtinga suderinti skirtingo stiliaus drabužius. Žaismingą vaikišką stilių lengva bus sukurti, jei spintą padalinsite tarsi į dvi dalis: vieną jų turėtų užpildyti vienspalviai, tegu ir ryškių spalvų, drabužiai, puošti nedidele aplikacija ar minimalistinio dizaino, o kita spintos pusė – galimybė pasireikšti spalvoms, raštams, superherojų akcentams ir pasakų herojams. Jei drabužius parinksite pagal šį principą, mažylį visada bus paprasta aprengti stilingai, suderinti skirtingas aprangos detales ar papuošti keliaujant į svečius.