2021 METŲ SPALVOS

Kiekvieni nauji metai prasideda su naujais atradimais, pasikeitimais ir lūkesčiais. Tai vyksta ne tik mūsų asmeniniame gyvenime, bet ir aplink mus. Diskutuodami apie madą ir jos tendencijas, kiekvieni metai pažeria mums daugybę naujovių, kuriomis daugiau ar mažiau norime vadovautis planuodami savo drabužių spintos turinį ir kasdienius derinius.

Spalvų institutas „Pantone“ tai vadinamasis vienas iš svarbiausių mados tendencijų įstatymų leidėjų. Kiekvienais metais „Pantone”, paskelbia madingiausias metų spalvas, kurios vyraus ne tik mados, bet ir interjero, grožio bei kultūros srityse. Kiekviena pramonės sfera panaudoja ir pritaiko metų spalvas pagal savo verslo modelius, o būtent mados industrijoje, metų spalvos, padeda planuoti ir sukurti vientisas, tendencingas ir rinkai pritaikytas drabužių bei avalynės kolekcijas.

Daugeliui tai gali atrodyti tik paprastas būdas diktuojantis naujausias tendencijas, bet priešingai, spalvos yra renkamos labai atsakingai ir kiekviena iš jų turi gilią prasmę.

Pilkas atspalvis “Ultimate grey” ir geltona „Illuminating“ – tai dvi 2021 metų spalvos, kurios yra visiškai skirtingos, tačiau vieną kitą papildančios. Remiantis „Pantone“ spalvų instituto vadovės išsakytomis mintimis, „šitų dviejų spalvų sąjunga simbolizuoja pozityvumą, tvirtumą, gebėjimą atsitiesti ir viltį, kurios kaip niekad mums ir reikia“.

Nors pilka spalva dažnam asocijuojasi su liūdesiu ar nerimu, „Pantone“ įžvelgė kitokią, įvairiapusiškesnę jos reikšmę, kuri, priklausomai nuo kiekvieno žmogaus interpretacijos, gali reikšti tvirtumą ir stabilumą. Geltona spalva - kaip saulė, kylanti iš po tamsaus peizažo ir suteikianti mums naują pradžią bei viltį.

Vieną sekmadienio rytą aš nusprendžiau paieškoti šios spalvos drabužių savo spintoje, tačiau, galiu pasakyti, kad jų buvo ne tiek daug.

O ar Tu jau turi savo spintoje 2021 metų spalvų drabužių? Aš manau, kad jau laikas atsinaujinti ir įnešti į savo kasdienybę daugiau spalvų.

Tuo tarpu F8 OUTLET išparduotuvė nori Tau pasiūlyti keletą moteriškų drabužių derinių, kurie buvo sukuri atsižvelgiant į 2021 metų spalvas.

Su Meile geram skoniui, Jums

Jūsų Kotryna

           

RŪBAI MOTERIMS  RŪBAI VYRAMS  RŪBAI VAIKAMS

Pasidalinti šiuo įrašu

Susiję produktai

Komentarai (0)

Nėra komentarų šiuo metu